Su Naujais!

Jau prabėgę metai yra pirmieji per praėjusius ketverius metus, kaip Infospalvų kolektyvas nevažiavo į Europos Hackerių suvažiavimą Berlyne. Nusprendėme padaryti pertrauką, bet šiais metais mes tikrai ten būsime. Chaos Communication Congress`o laikas visada tas pats ir atspindintis ten susirenkančių žmonių požiūrį į tai ką jie dievina. Kiekvienais metais tarpe tarp Šv. Kalėdų ir Naujų Metų šventimo beveik visą savaitę praleisdžiantys Berlyno centre esančiame konferencijų centre ir lakstydami iš vienos salės į kitą. Tūkstančiai kompiuterių mėgėjų, manjakų ir profesionalų susirenka ir skaito pranešimus įvairiausiom temom - nuo naujausių įsilaužimų iki kompiuteristo gyvenimo būdo. Praėję metai kongresui taip pat buvo neeiliniai - kongrese buvo pristatytas labai svarbus kodavimo algoritmo MD5 pažeidžiamumas. Apie tai galite daugiau paskaityti CrunchGear.

Dirbant su kompiuterių manjakais dažnai susiduriame su kitokiu požiūriu ir kiekvienos įmonės IT`išnikas dažnai būna bendradarbių įvertintas, kaip “savotiškas” žmogus. Viena unikaliausių programinės įrangos kūrėjų Fog Creek Software paskelbė persikėlusi į naują ofisą. Visi galite pasižiūrėti, kaip atrodo tikras programuotojų rojus!

Pabaigai idėsiu savo nuotrauką iš 21 hackerių kongreso (2004 m.) Berlyne! (Šalia manęs Jimmy Wales, vienas iš Wikipedia įkūrėjų!)

Gerų Naujų metų!

1 komentaras įrašui “Su Naujais!”

  1. Aurimas says:

    Gerų Naujųjų metų ir tau :)

Palikite komentarą! Mes juos dieviname!