Intelektualios paslaugos > Konsultavimas IT klausimais

Žaibiška IT srities plėtra ir nenustojantis projektų realizacijos sudėtingumo lygis skatina kompanijas turėti savo komandoje aukštos klasės specialistus, kurie sugebėtų priiminėti efektyvius ir optimalius sprendimus per ypač trumpa laiko tarpą. Nepaisant to, kad tokių specialistų IT rinkoje ir taip yra ne per daugiausiai, jų darbo kaina yra ypatingai aukšta, todėl dažniausiai išlaikyti tokį specialistą savo įmonėje yra neefektyvu. Ekonomiškesnė ir dažniausiai labiau kokybiškesnė alternatyva yra konsultacinės paslaugos, kurias teikia IT kompanijos.

Didžiausia dalis suteikiamų paslaugų yra informacijos teikimas verslo klientams. Mes padedame telekomunikacinės ir techninės įrangos parinkimo, naudojimo ir modernizavimo klausimais. Mes taipogi sprendžiam iškilusius technologinius klausimus visuose telekomunikacinio projekto realizavimo stadijose.

Siūlome neatidėlioti slegiančios problemos „iki pirmadienio“ ir susisiekti su mumis dabar. Tą galite padaryti telefonu arba el. paštu. Tai Jums leis sužinoti kaip UAB „Infospalvos“ darbuotojų patirtis gali padėti padidinti Jūsų įmonės darbo našumą.