Truphone - skambink pigiau!

Dėl netikėtai įtempto antradienio tik dabar radau laiko prisėsti prie blogo. Šis mano įrašas skirtas visiems, kurie bendrauja su užsieniu.

Net ir dramatiškai pasikeitusiems mobiliojo ryšio tarptautiniams tarifams po ES reikalavimų, Skype tarptautiniai tarifai yra nepalyginamai mažesni, tačiau vienas didelis minusas - turi būti prie kompiuterio arba įsigyti pakankamai brangų Skype telefoną. Yra ir kitas būdas sutaupyti neprisirišant prie įrangos ir vietos.. Truphone Truphone galima instaliuoti į praktiškai bet kokį mobilų telefoną ir jau galite skambinti pigiau, pasinaudodami bevieliu internetu (WiFi), kurio dabar visur pilna, arba net ir ten, kur nėra interneto (Truphone Anywhere).

Tačiau nuostabu yra tai, kad šiandien pasirodė žinia, jog jau nuo Sausio 12 dienos Truphone bus papildytas skambinimu į Skype, MSN, Gtalk, Yahoo. Įdomiausia yra tai, kad skambučiai Truphone<->Skype per WiFi bus visiškai nemokami.

Tikiuosi, kad Truphone padės Jums sutaupyti vieną kitą litą.

1 komentaras įrašui “Truphone - skambink pigiau!”

  1. [...] kelias dienas rašiau apie Truphone arba būdą kaip sutaupyti tarptautiniams skambučiams. Kiekvienas bent kadanors vykęs į [...]

Palikite komentarą! Mes juos dieviname!