Google Mobile prašo Jūsų nuomonės


Prieš kelias dienas rašiau apie Nokia IDEAS projektą. Šiandien tyrinėdamas oficialų Google Mobile blog`ą radau Google prašymą balsuoti jų naujai paleistame Product Ideas puslapyje. Kaip visada, Google ir Nokia projektai skirtingi ir išlaikantys savo kompanijų vertybes. Apie Nokia jau rašiau, bet Google neįtikėtinai paprastas, kad palyginus su Nokios puslapiu, mintyse matau google.com ir yahoo.com skirtumą.

Pamaniau, kad didžioji dalis čia besilankančiųjų turi įvairių minčių, bei domisi Google Mobile, todėl galėtų pareikšti savo nuomonę. Šiuo metu ten jau yra apie ~1300 įvairiausių įdėjų.

Aš nutariau pamėginti apžvelgti keletą mano nuomone gerų minčių.

1. “An native iPhone App of Google Reader (include a mini browser), more fast and no problem of reloading page after open a link” Lucas Janin, Los Angelas, CA - kolegoms blogeriams tikrai geras dalykas, kai šalia nėra kompiuterio ir turite laisvą minutę.
2. “Back home, where mobile data is cheap, I know my way around without maps. Traveling abroad, downloading maps as I go can result in extremely high roaming charges. I’d like to save maps on the phone before I go. A single city at a time would do.” Juspe, Helsinki, Finland - tikrai būtų naudingas reikalas, kuris galėtų konkuruoti net ir su komerciniais TomTom ar Garmin. Kartais blaškantis Prahos senamiestyje prireikia žemėlapio, o su dabartiniais mūsų tiekėjų duomenų perdavimo tarifais už tokią konsultaciją sumokėsite apie 10 LT.
3. “Add true push email functionality to gmail for the iPhone…fetch is the devil” Toby Scammell, Los Angeles, CA - Jei nežinote, kas yra PushMail - kuomet Jūs gaunate el. laišką, Jums jis pasirodo mobilaus telefono ekrane ir Jums nereikia nuolat tikrintis el. pašto. Manau, ši galimybė suteiktų dar daugiau privalumų GMail el. paštui, kuris yra ir taip populiarus, patogus ir naudingas.

Palikite komentarą! Mes juos dieviname!