Apie

Startavome bendrovės blog`ą 2006 metais. Greičiausiai tuo metu, buvome pirmoji bendrovė pasitelkusi tokią rinkodaros priemonę skirtą komunikuoti su savo bičiuliais. Bičiuliais aš vadinu visus, kurie tikėjo mūsų idėjomis nuo pat pradžių ir jie norėjo žinoti, kaip mums sekasi.

Šiandien, jau gerokai išaugusiai bendrovei, blog`o misija lieka ta pati - “Padaryti technologiją prieinamą kiekvienam verslui”.

Infospalvos - tai auštųjų technologijų bendrovė, kurios specializacija yra naujos kartos telefonija integruota su programine įranga.

Infospalvos kolektyvas - jauni ir ambicinti aukštųjų technologijų žinovai, kuriems jų darbas tuo pačiu yra ir hobis. Džiaugiamės, kad subūrę savo srities specialistus, galime pasiūlyti naudingus ir efektyvius sprendimus nuolat tobulėjančiam ir augančiam šiuolaikiškam verslui.

Per ketverius bendrovės egzistavimo metus, esame pripažinti savo srities profesionalų, todėl mus jau pasirinko didžiosios šalies ir užsienio kompanijos.

Infospalvos pasiekimai

2006 m. buvome apdovanoti JAV Baltųjų Rūmų už svarų indėlį ir profesionalius gebėjimus tiekiant komunikacijas JAV Baltųjų Rūmų darbuotojams ir JAV Slaptosioms tarnyboms.

2008 m. mūsų dizainerė Urtė laimėjo Pravda vienos minutės filmo konkursą

2008 m. Žinių ekonomikos forumo iniaciatyva buvome nominuoti nominacijai “Sėkmingiausia jauna aukštų technologijų įmonė”. Dalyvavome apdovanojimuose LR Prezidentūroje su Prezidentu Valdu Adamkum.

Infospalvos klientai

Ir dar virš 200 verslo subjektų!!!

Tikimės, kad padarysime technologijas prieinamas kiekvienam verslui!