string(38) "/lt/voip-iranga/analoginiai-adapteriai" string(2) "76" Infospalvos - FutureVoice, VoIP, IT, WEB, CRM - Analoginiai adapteriai

VoIP įranga > Analoginiai adapteriai

Analoginis adapteris (ATA) yra prietaisas, kurio pagalba įprastas telefonas gali būti sujungtas su kompiuteriu ar kompiuterių tinklu tam, kad vartotojas galėtų atlikti skambučius Internetu. Tarptautiniai skambučiai, atlikti Internetu, yra žymiai pigesni už tuos, kurie atliekami įprastomis analoginėmis telefono linijomis, o ATA dažniausiai yra pigesni už specializuotus VoIP telefonus, kurie gali būti tiesiogiai prijungti prie kompiuterio.

Yra keletas skirtingų analoginių adapterių rūšių. Visi ATA skirti sujungti analoginį telefoną ir kompiuterį ar tinklo prietaisą, tačiau yra tokių, kurie konvertuoja analoginį signalą i skaitmeninį ir nusiunčia VoIP serveriui, o yra tokių, kurie naudoja programinę įrangą abiejuose sujungimo galuose tam, kad atlikti savo funkciją.

Paprasčiausias ATA turi bent vieną RJ-11 kištuką, skirtą telefono aparato (ir/arba fakso) pajungimui ir USB jungtį, skirtą susisiekimui su įprastu ar delniniu kompiuteriu. Tokia ATA rūšis dažniausiai naudoja programinę įranga savo funkcijoms atlikti. Programinė įranga atlieka terpės tarp telefono ir VoIP serverio vaidmenį, paversdama balso duomenis skaitmeniniais, kurie siunčiami Internetu.

ATA versijose, skirtose įmonėms, yra keletas jungčių, skirtų telefonams pajungti, ir RJ-45 jungtis su 10/100BaseT Ethernet komutatoriumi, kurią naudoja sujungti telefonus su LAN tinklu. Tokia ATA rūšis paverčia balso duomenis skaitmeniniais ir naudoja H.323 arba SIP protokolus tiesiogiai bendrauti su VoIP serverių be papildomos programinės įrangos.

Mūsų įmonė tiekia įvairiausius analoginius adapterius ir VoIP šliuzus. Galite drąsiai skambinti mums numeriu +370 5 2323023 ir mes parinksime tinkamiausią sprendimą.